SWAMP DEER HD AR 4X30IR-A REDDOT
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
XF6WJUFXDV
Havale
6.440,26 TL
(%5,00 havale indirimi)
*704,47 TL den başlayan taksitlerle!!
6.779,22 TL
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Model no: HD AR4X30IR-A
Büyütme: 4x
Görüş alanı: 40FT( 12.19M)/100yds
Göz mesafesi : 2,8inç/ (71cm)
Klik Değeri : 1/4 MOA
Toplam yükseklik: 60MOA
Toplam sarma: 60MOA
Obj.Boyu: 30mm
Tüp çapı: 34mm
uzunluk: 5,748IN( 146mm)
Ağırlık: 11.21oz(318gr)
Aydınlatma: Var
Dahili su terazısı: Var.
Darbeye dayanıklı
Su geçirmez
Buğu önleme Var
Azot dolu: Var
Model no: HD AR4X30IR-A
Büyütme: 4x
Göz mesafesi : 2,8inç/ (71cm)
Klik Değeri : 1/4 MOA
Toplam yükseklik: 60MOA
Toplam sarma: 60MOA
Obj.Boyu: 30mm
Tüp çapı: 34mm
uzunluk: 5,748IN( 146mm)